hot dancer

WSPÓŁPRACA


GREY CLUB

Grey Club Szczecin. Nowoczesna dyskoteka w samym centrum Szczecina. Połączenie najnowszych trendów i wyszukanego smaku. Miejsce rozrywki, ciekawych występów, koncertów, pokazów mody.

ELEFUNK

Elefunk The Club to pierwszy w Polsce koncept łączący w tak zaawansowany sposób wszech-wymiar artystyczny , muzykę, performance i sztukę miksologii.


HOT AUTO SERWIS

Hot Auto Serwis to stacja szybkiej obsługi z serwisem ogumienia, to miejsce którego szukałeś. Szybko i profesjonalnie wykonamy dla Ciebie usługi z zakresu napraw bieżących i eksploatacyjnych twojego auta.

Coyote Club

Wspaniałe tancerki porwą każdego do zabawy, najlepsi barmani zaserwują niebanalne drinki, muzyka, która nie pozwoli nikomu stać z boku. Do waszej dyspozycji jest ponad 400m² klimatyzowanych pomieszczeń, sala VIP, oraz nowoczesna palarnia.


KABARET GOGO CLUB

Kabaret to niesamowity club gogo w samym centrum miasta. Naszym celem jest prezentowanie piękna kobiecego ciała w sposób subtelny i ze smakiem...

Luxus Car

Firma Luxus Car zajmuje się wynajmem luksusowych limuzyn na wyjątkowe okazje. Jeśli chcesz, aby Twój ślub, studniówka czy wieczór panieński był wyjątkowy, skorzystaj z naszych usług.


dj ARTee

Miła atmosfera, bardzo dobry klimat, odpowiedni repertuar muzyczny, to gwarancja udanej imprezy. Jeżeli takie są Państwa oczekiwania, to pozostało liczyć na wolny termin w moim kalendarzu.

Max Models

Fantastyczny model o ciekawych rysach twarzy, modelowej sylwetce z wielkim potencjałem ! Kreatywny, ambitny, otwarty na pomysły..Przeuroczy:) Zdecydowanie polecam współprace!!!